18 marzec 2023

Cztery osoby zatrzymane w związku z zabójstwem mężczyzny w Legionowie

zdjęcie: Cztery osoby zatrzymane w związku z zabójstwem mężczyzny w Legionowie / fot. PAP
fot. PAP
Cztery osoby zatrzymano w związku z zabójstwom młodego mężczyzny, do którego doszło w piątek wieczorem w Legionowie (Mazowieckie) – poinformował PAP w sobotę rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Remigiusz Krynke.
REKLAMA

"Po wytrzeźwieniu zatrzymanych, dziś i jutro przeprowadzone zostaną z nimi czynności procesowe" – powiedział PAP prokurator. Dodał, że śledztwo prowadzone jest w kierunku z art. 148 Kodeksu karnego, czyli zabójstwa. Cześć z zatrzymanych zostanie przesłuchana w charakterze świadków, jedna osoba, która zraniła mężczyznę i doprowadziła do jego śmierci, usłyszy zarzut zabójstwa.

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie kom. Justyna Stopińska poinformowała PAP, że w piątek po godz. 20 w trakcie awantury, do której doszło na jednej z ulic Legionowa, młody mężczyzna został zraniony ostrym narzędziem. "Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł" – powiedziała policjantka. (PAP)

Autorka: Ilona Pecka

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Radom
2.5°C
wschód słońca: 06:15
zachód słońca: 19:04
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Radomiu

kiedy
2023-04-01 19:00
miejsce
Radomskie Centrum Sportu, Radom,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-01 20:00
miejsce
Dom Kultury Borki, Radom, Sucha 2
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-12 20:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-13 19:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany