kategoria: Na Sygnale
6 czerwiec 2024

Jedna osoba zginęła, sześć rannych w wypadku na DK61 koło Ostrołęki

zdjęcie: Jedna osoba zginęła, sześć rannych w wypadku na DK61 koło Ostrołęki / pixabay/8132648
Jedna osoba zginęła, a sześć zostało poważnie rannych w wypadku w czwartek rano na DK61 w Kordowie koło Ostrołęki (Mazowieckie). Zderzyły się tam czołowo dwie osobówki. Trasa jest już przejezdna – poinformował PAP oficer prasowy ostrołęckiej policji kom. Tomasz Żerański.
REKLAMA

Wypadek wydarzył się po godz. 5.00 w okolicy stacji paliw w Kordowie. Czołowo zderzyły się tam toyota i ford. Fordem jechało czterech mężczyzn, a toyotą kierowca z dwiema pasażerkami.

"W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła 82-letnia pasażerka forda. Pozostałych sześć osób z ciężkimi obrażeniami ciała zostało przetransportowanych do okolicznych szpitali" – przekazał rzecznik.

Po zderzeniu pojazdy przemieściły się, są bardzo mocno uszkodzone.

"Na razie trudno powiedzieć, co było przyczyną i jakie były okoliczności wypadku. Policjanci ustalają to pod nadzorem prokuratora" – powiedział rzecznik.

Trasa była przez kilka godzin zablokowana, ale jest już przejezdna. (PAP)

ilp/ joz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Radom
14.8°C
wschód słońca: 04:17
zachód słońca: 20:58
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Radomiu

kiedy
2024-06-23 18:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-02 19:00
miejsce
Resursa Obywatelska, Radom,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-08 17:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-14 19:00
miejsce
Radomskie Centrum Sportu, Radom,...
wstęp biletowany