1 czerwiec 2022

Widowiskowy spektakl, którego nie możecie przegapić

Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu od lat przyciąga tłumy na radomski deptak oferując niecodzienne występy artystów z całego świata. To okazja, by podziwiać legendarne pokazy największych gwiazd sztuki ulicznej.
REKLAMA
Dzięki otwartej formule dostosowanej do odbiorców w każdym wieku, gwarantuje niezwykłą zabawę i niezapomniane wrażenia. W tym roku odbędzie się też pokaz scenicznej iluzji w sali koncertowej w Urzędzie Miejskim w Radomiu. Na uczestników czeka kilka większych formatowych niespodzianek, m.in. festiwal będzie podsumowany przez pokaz fireshow z pirotechniką.

Będzie również spektakl pokazujący historię i przemiany Radomia prezentowany przez performerzy sztuki cyrkowej z nowego Teatru Ruchu. Widzowie zagłosują też na najlepszego magika; Ogólnopolski turniej iluzjonistów odbędzie się w muszli koncertowej w parku im. Tadeusza Kościuszki.

Ponadto w tym roku nowością będzie też podniebny pokaz linoskoczków. Przylecą artyści z całego świata, m.in. z Australii, jest też wielu artystów z Europy m.in. z Hiszpanii i z Włoch.

Pomysłodawcą i współorganizatorem festiwalu jest pochodzący z Radomia Adrian Pruski. Jako Just Edi Show rozwija międzynarodową karierę. Jego karciane sztuczki podbiły serca jurorów i widzów programu „Mam Talent!”. Niewiele zabrakło, by znalazł się w finale. Pruski zawsze chętnie wraca do rodzinnego miasta, stąd pomysł zorganizowania Festiwalu Artystów Ulicznych. Pierwszy raz radomska publiczność mogła w jednym miejscu zobaczyć tylu iluzjonistów i magików w 2011 roku.

Festiwal odbędzie się w dniach 4-5 czerwca, na deptaku ul. Żeromskiego. 
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Radom
31°C
wschód słońca: 04:20
zachód słońca: 20:56
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Radomiu

kiedy
2022-09-16 20:00
miejsce
Radomskie Centrum Sportu, Radom,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-25 18:00
miejsce
Ośrodek Kultury i Sztuki...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 16:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-09 16:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany