kategoria: Społeczne
6 czerwiec 2024

Nocny pożar supermarketu

zdjęcie: Nocny pożar supermarketu / pixabay/5211362
Policja będzie ustalać przyczyny nocnego pożaru supermarketu Biedronka w Radomiu – powiedziała PAP rzeczniczka radomskiej policji Justyna Jaśkiewicz. Spaleniu uległy dwie zewnętrzne ściany budynku, część dachu oraz wiata śmietnikowa znajdująca się przy markecie.
REKLAMA

Pożar supermarketu przy ul. Wolanowskiej wybuchł ok. godz. 23 w środę. Prawdopodobnie zaczęły się palić śmieci w znajdującej się przy markecie wiacie śmietnikowej, chociaż - jak zaznaczają strażacy - na razie przyczyna pożaru nie jest określona i będzie ją ustalał biegły.

"Spaleniu uległy dwie narożne ściany budynku i część dachu. W wyniku pożaru nastąpiło zadymienie w środku obiektu. Dwie znajdujące się w sklepie pracownice zostały wyprowadzone na zewnątrz" – dowiedziała się PAP w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu. Na miejscu działało 5 zastępów. Akcja trwała dwie godziny.

Rzeczniczka radomskiej policji poinformowała, że po zakończeniu prac przez biegłego, policja będzie prowadzić czynności zmierzające do ustalenia okoliczności, w jakich doszło do pożaru. (PAP)

ilp/ ktl/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Radom
14.8°C
wschód słońca: 04:17
zachód słońca: 20:58
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Radomiu

kiedy
2024-06-23 18:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-02 19:00
miejsce
Resursa Obywatelska, Radom,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-08 17:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-14 19:00
miejsce
Radomskie Centrum Sportu, Radom,...
wstęp biletowany