1 październik 2022

Voci e Violini - jedyna taka w Polsce Gala Tenorów

zdjęcie: Voci e Violini - jedyna taka w Polsce Gala Tenorów / kupbilecik24.pl / Voci e Violini - jedyna taka w Polsce Gala Tenorów
kupbilecik24.pl / Voci e Violini - jedyna taka w Polsce Gala Tenorów
Zapraszamy 29 listopada 2022 roku do Radomska Orkiestra Kameralna, Radom, Żeromskiego 53.
REKLAMA
data: 2022-11-29 19:00
miejsce: Radomska Orkiestra Kameralna, Radom, Żeromskiego 53
bilety: KUP BILET
 

Po kilkudziesięciu koncertach w Niemczech, Voci e Violini wracają do Polski! Wzorem wiodących Oper Mediolanu i Verony zapraszamy wszystkich miłośników muzyki operowej i mocnych, męskich głosów, na wyjątkowy koncert, podczas którego na scenie operowi soliści i kameraliści spotkają się z laureatami muzycznych programów telewizyjnych The Voice of Poland i Must Be the Music!, aby wspólnie zabrać publiczność w prawdziwie magiczny świat muzyki. Każdy z występujących artystów zaprezentuje swój indywidualny styl i timbre głosu, a wszyscy razem stworzą prawdziwą potęgę brzmienia, która niejednemu słuchaczowi może dosłownie zaprzeć dech w piersiach. Akompaniować im będzie kwartet smyczkowy Meta String Quartet złożony z wybitnych instrumentalistek światowej sceny muzycznej, współpracujących na co dzień z największymi scenami i festiwalami w Europie i na świecie. Co ciekawe, całość harmonii współbrzmień połączy i uzupełni unikalne, wielobarwne brzmienie kościelnych romantycznych organów, specjalnie zaprojektowanych na potrzeby projektu, które dzięki współczesnej technologii zagrają oryginalnym głosem słynnego Cavaille Coll"a z Notre Dame w Paryżu!

Repertuar Voci e Violini to nie tylko najbardziej znane i lubiane arie operowe czy pieśni neapolitańskie. To również przeboje muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku: klasyka rocka, popu oraz piosenki filmowe - prawdziwie oszałamiająca kombinacja. Można stwierdzić, że doświadczenie dźwiękowe Voci e Violini wypełni każdego widza do głębi, zapewniając najpiękniejsze odczucia artystyczne, dreszcz gęsiej skórki, a może i niekiedy... łzy wzruszenia?

Zapraszamy na emocjonujący wieczór muzycznych uniesień i emocji, po którym z pewnością zabiorą Państwo do domu same pozytywne wrażenia!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Voci e Violini
artyści:
Kwartet smyczkowy Meta String Quartet, tenorzy i artyści
Wzorem wiodących Oper Mediolanu i Verony zapraszamy wszystkich miłośników muzyki operowej i pięknych, wysublimowanych, niezwykle elastycznych a zarazem mocnych, męskich głosów, na wyjątkowy koncert - Wielką Galę Tenorów Voci e Violini. Tego wyjątkowego wieczoru wystąpią prawdziwi mistrzowie sztuki wokalnej związani ze światowymi scenami operowymi: siedmiu tenorów, którzy potrafią oczarować słuchaczy blaskiem swoich głosów zarówno solowo, jak i w ansamblach. Operowi soliści i kameraliści spotkają się na scenie z laureatami najbardziej znanych muzycznych programów telewizyjnych i wspólnie zabiorą publiczność w prawdziwie magiczny świat muzyki. Każdy z artystów ma swój indywidualny styl i timbre głosu, lecz wszyscy razem tworzą prawdziwą potęgę brzmienia, która niejednemu słuchaczowi może dosłownie zaprzeć dech w piersiach. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Radom
-0.1°C
wschód słońca: 07:15
zachód słońca: 15:32
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Radomiu

kiedy
2022-11-29 19:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-01 19:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-02 17:30
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 19:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany