Wydarzenia

MonoOpera w jednym akcie

dodano 2024-05-29 11:13:13
rozpoczęcie:
2024-06-20 19:00
miejsce:
Resursa Obywatelska, Radom, Malczewskiego 16
bilety:
Głos ludzki (La voix humaine) - znana na całym świecie MonoOpera Głos ludzki w Radomiu!

Młoda kobieta, na skraju rozpaczy, desperacko rozmawia przez telefon ze swoim ukochanym. Jutro on poślubi inną, ale dziś rozmawiają po raz ostatni. Każde przerwane połączenie to kolejna rana w jej sercu. Przez lata zanurzyła się w tych relacjach tak głęboko, że zaniedbała swoją karierę i teraz nie potrafi samodzielnie przetrwać. Jutro mija termin płatności za mieszkanie, a ona nie ma ani pieniędzy, ani pracy, ani kariery. Paryska centrala telefoniczna jakby gra z ich losem, przerywając ich rozmowę raz za razem. Zmęczona i zagubiona, wciąż zadaje sobie pytanie: co zrobiła źle, że on wybiera inną? Jednak za tym bolesnym dialogiem kryje się coś więcej. Skierujcie swój wzrok na ostatnią rozmowę bohaterski z jej miłością, pełną namiętności, bólu i niewyobrażalnej tęsknoty. Przekonajcie się, jak jedna noc może zmienić wszystko.

Zapraszamy na wyjątkowe przedstawienie!

Jak to zazwyczaj w monooperze uwaga jest skupiona na jednej aktorce, która wciela się w główną bohaterkę spektaklu, przenosi nas w świat jej emocji i rozpaczy. Choć nie widzimy jej rozmówcy, jej gra sprawia, że w pełni zanurzamy się w akcji i wyobrażamy sobie tych, których nie ma na scenie. Minimalistyczna scenografia podkreśla jej talent, czyniąc spektakl niezapomnianym. Bilety na Głos ludzki mogą być również doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, ceniącej wysoką kulturę i niezapomniane przeżycia artystyczne. Ze względu na kameralny charakter wydarzenia, liczba miejsc jest mocno ograniczona. Dołączcie do nas, by przeżyć niezwykłą podróż przez ludzkie emocje i doświadczenia. Odkryjcie, jak intymna rozmowa telefoniczna dwojga ukochanych staje się uniwersalnym świadectwem życia i miłości.

Realizatorzy:
Olga Zozula - sopran
Iryna Borysova - fortepian
Vladimir Ilin - reżyser
Dorota Sawka - tłumaczenie
Producent - Theatre Music Records

La Voix Humane
Muzyka: Francis Poulenc
Tekst: Jean Coctaeu
Wydawca: Durand

Monoopera wykonywana w oryginalnym języku libretto z wyświetlanymi napisami w języku polskim.
Czas trwania spektaklu: 47 minut, bez przerwy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Głos ludzki (La voix humaine)
artyści:
Olga Zozula, Iryna Borysova, Vladimir Ilin, Francis Poulenc, Dorota Sawka, Jean Coctaeu
Głos ludzki (La voix humaine) - MonoOpera w jednym akcie. Młoda kobieta, na skraju rozpaczy, desperacko rozmawia przez telefon ze swoim ukochanym. Jutro on poślubi inną, ale dziś rozmawiają po raz ostatni. Każde przerwane połączenie to kolejna rana w jej sercu. Przez lata zanurzyła się w tych relacjach tak głęboko, że zaniedbała swoją karierę i teraz nie potrafi samodzielnie przetrwać. Jutro mija termin płatności za mieszkanie, a ona nie ma ani pieniędzy, ani pracy, ani kariery. Paryska centrala telefoniczna jakby gra z ich losem, przerywając ich rozmowę raz za razem. Zmęczona i zagubiona, wciąż zadaje sobie pytanie: co zrobiła źle, że on wybiera inną? Jednak za tym bolesnym dialogiem kryje się coś więcej. Skierujcie swój wzrok na ostatnią rozmowę bohaterski z jej miłością, pełną namiętności, bólu i niewyobrażalnej tęsknoty. Przekonajcie się, jak jedna noc może zmienić wszystko. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Radom
15.6°C
wschód słońca: 04:17
zachód słońca: 20:58
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Radomiu

kiedy
2024-06-23 18:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-02 19:00
miejsce
Resursa Obywatelska, Radom,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-08 17:00
miejsce
Radomska Orkiestra Kameralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-14 19:00
miejsce
Radomskie Centrum Sportu, Radom,...
wstęp biletowany