Przejdź do treści
9°CPowietrze: bardzo dobre wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 06:54 · zachód 17:49
reklama

Pogoń Szczecin

Ekstraklasa, sezon 2026/2027: 4. miejsce na 18, 18 pkt, bramki 14:6

Sezon: 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Radomiak Radom pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze PWWRRRWWW

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1948
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Adres
Mieczysława Karłowicza 28, Szczecin
Pojemność
21 163 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Miejski im. Floriana Krygiera

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Thomas Thomasberg Thomas Thomasberg07.2025 - 07.2026
  • Oscar Garcia Junyent Oscar Garcia Junyentod 07.2026

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze639
Zwycięstwa325
Remisy213
Porażki101
Bramki zdobyte10414
Bramki stracone516
Średnio zdobytych na mecz1,71,31,6
Średnio straconych na mecz0,80,30,7
Czyste konta224
Mecze bez strzelonego gola112
Najwyższa wygrana u siebie
3:1
Najwyższa wygrana na wyjeździe
0:2
Najwyższa porażka u siebie
0:1
Najdłuższa seria zwycięstw
2 mecze
Najdłuższa seria remisów
3 mecze
Najdłuższa seria porażek
1 mecz

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
11.10.2026 10 Pogoń SzczecinM. Wojciechowski 45'; P. Mukairu 86' 2:0 Korona Kielce
20.09.2026 9 Piast GliwiceS. Ntamack Ndimba 31' 1:2 Pogoń SzczecinJordi Sánchez 26'; D. Churlinov 57'
13.09.2026 8 Pogoń SzczecinD. Churlinov 59'; Jordi Sánchez 90' 2:0 Wieczysta Kraków
07.09.2026 7 Pogoń SzczecinJ. Biegański 52' 1:1 Wisła PłockM. Haglind-Sangré 60'
29.08.2026 6 Zagłębie Lubin 0:0 Pogoń Szczecin
23.08.2026 5 Pogoń SzczecinM. Juwara 3'; L. Wahlqvist 24' 2:2 Wisła KrakówM. Juwara 20' (sam.); É. Youan 33'
08.08.2026 3 Pogoń SzczecinD. Churlinov 17'; A. Szalai 43'; K. Acosta 90' 3:1 Motor LublinM. Aïko 90'
03.08.2026 2 Cracovia Kraków 0:2 Pogoń SzczecinLeo Borges 46'; P. Mukairu 90'
24.07.2026 1 Pogoń Szczecin 0:1 Legia WarszawaZ. Arsenić 90'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1D. Churlinov3
1P. Mukairu33
3Jordi Sánchez2
4A. Szalai1
4J. Biegański1
4K. Acosta11
4L. Wahlqvist11
4Leo Borges1
4M. Juwara1
4M. Wojciechowski11

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
N. Botis31210000
Pascal Enguehard33160000
V. Cojocaru77300020
Hubert Renka79170000
Antoni Fojut89160000
M. Dabrowski98270000
Obrońcy
A. Riccio4230010
D. Keramitsis13210020
Hussein Ali15230000
I. Eichie19180000
B. Mendy23310110
L. Wahlqvist28291110
L. Willen29220010
A. Szalai41281000
A. Ossowski75170000
Pomocnicy
K. Acosta3301110
J. Biegański6231000
K. Grosicki11370110
P. Dziczek16270230
P. Mukairu18263300
M. Ndiaye19250000
D. Churlinov21253000
J. Czaplinski30190000
M. Wojciechowski35181110
N. Lawa47160000
José Ángel Pozo88290000
Napastnicy
M. Juwara7241000
F. Čuić10220001
J. Nsame17320100
S. Rojek21160000
Jordi Sánchez22312000
Kacper Stanowski37170000
P. Paryzek42190000

Skład zgłoszony do rozgrywek (33). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: Ekstraklasa, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Górnik Zabrze 10 25 19:9
2 Lech Poznań 9 22 21:8
3 Legia Warszawa 10 22 21:8
4 Pogoń Szczecin 9 18 14:6
5 GKS Katowice 10 18 22:15
6 Wisła Kraków 10 17 17:14
7 Piast Gliwice 10 16 18:16
8 Korona Kielce 10 15 12:12
9 Zagłębie Lubin 10 15 12:13
10 Jagiellonia 9 12 13:16
11 Cracovia Kraków 10 11 12:15
12 Wisła Płock 9 11 9:15
13 Widzew Łódź 10 9 14:15
14 Motor Lublin 10 9 12:17
15 Wieczysta Kraków 10 8 15:19
16 Radomiak Radom 10 8 9:23
17 Śląsk Wrocław 10 6 12:19
18 Raków Częstochowa 10 3 13:25

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.